Naujienos
Archyvas
Redakcija
Reklama
Privatumo politika

Šiuo metu 2 skaitytojai

arrow Archyvas 2020 gruodžio 04, penktadienis
Kovo 6 –ąją Europoje minima logopedo profesijos diena Spausdinti
Kaišiadorių rajono logopedų metodinio būrelio pirmininkė, Lietuvos ir Baltijos šalių logopedų asociacijos narė, logopedė metodininkė Birutė Tadarauskienė   
2019 kovo 07, ketvirtadienis

2004 metais Europos logopedų asociacija (CPLOL) priėmė nutarimą kovo 6 d. minėti logopedo profesijos dieną.

Lietuvos logopedų asociacija nuo 2010 m. yra Europos logopedų asociacijos nare, todėl logopedų profesinės šventės diena minima ir Lietuvoje  logopedų rengimo ir kitokios veiklos centre – Šiauliuose, organizuojant konferenciją. Šiais metais kovo 7 d. taip pat vyksta konferencija „Teorijos ir praktikos dermė logopedo/logopterapeuto darbe“ , kurioje dalyvauja ir Kaišiadorių rajono logopedai.
Logopedai – tai kalbos ir kalbėjimo sutrikimų šalinimo specialistai visais žmogaus gyvenimo tarpsniais – nuo kūdikystės iki senatvės. Jie vaikams, turintiems kalbos ir kitų sutrikimų padeda pradėti kalbėti, moko taisyklingo kalbos garsų tarimo, lavina visus kitus su kalbos vystymusi susijusius procesus. Suaugusiojo ir senyvo amžiaus žmonėms padeda grąžinti kalbos dovaną po traumų, avarijų, insultų ir kt. veiksnių, sutrikdančių kalbos funkciją.
Kaišiadorių rajone dirba 13 puikių logopedų – specialistų,  atsidavusių savo darbui, stiprių  profesionalų, o svarbiausia – nuoširdžių žmonių, negailinčių laiko, dalijančių  savo išmintį ir širdies šilumą kaišiadoriečiams, kuriems prireikia pagalbos.
Nuoširdžiai sveikinu visus rajono logopedus ir kviečiu pasveikinti visus, pažįstančius nors vieną logopedą,  su jų profesine švente.
Mieliems kolegoms linkiu energijos, sėkmės, stiprios sveikatos, geros nuotaikos,  teikiant taip reikalingą pagalbą Kaišiadorių rajono  žmonėms.
Švęskite savo profesinę dieną su optimizmu ir didele viltimi – galiu padėti ir esu reikalingas.


Rašyti komentarą
  • Kaišiadorių aidai neatsako už komentarų turinį ir jų neredaguoja
  • Kaišiadorių aidai pasilieka teisę pašalinti komentarus, kurie nesusiję su tema, necenzūriniai, pasirašyti kitu asmeniu, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams ar kitaip pažeidžia LR įstatymus.
  • Už komentarus tiesiogiai atsako juos skelbiantys asmenys, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą, raginimus nuversti teisėtą Lietuvos valdžią bei kitokius neteisėtus veiksmus.
  • Kaišiadorių aidai bendradarbiauja su teisėsaugos institucijomis ir jų prašymu suteiks duomenis apie skaitytoją, paskelbusį įstatymus pažeidžiantį komentarą
Vardas:
Komentaras:Saugumo kodas: Code


Peržiūrėta: 1349

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2019 balandžio 04, ketvirtadienis )