Naujienos
Archyvas
Redakcija
Reklama
Privatumo politika

Šiuo metu 2 skaitytojai

arrow Archyvas 2021 sausio 18, pirmadienis
Mes girdime, gerbiame ir giname kiekvieną... Spausdinti
2019 vasario 21, ketvirtadienis
 

2019 m. vasario 19 dieną Kaišiadorių rajono spaudoje visuomeninis rinkimų komitetas „Vardan Kaišiadorių krašto“ paskelbė politinę reklamą-straipsnį „Gerus darbus būtina tęsti.“ Ar ši publikacija atitinka politinę reklamą, ar straipsniu šmeižiami LSDP Kaišiadorių skyriaus nariai, tegul sprendžia skaitytojas. 

Ne Algimantas Radvila, Vytautas Silvanavičius ir Marius Mužininkas suardė koaliciją, nes koalicija – tai nėra vienų partnerių nurodymų ir reikalavimų vykdymas, o sprendimų priėmimas bendru sutarimu.

„Vardan Kaišiadorių krašto“ vedliai Romualdas Kubiakas, Česlovas Neviera, Albinas Anužis, Eugenijus Cikanavičius, pamindami visus socialdemokratinius principus ir prioritetus, tapo paklusnūs ir lojalūs Tėvynės Sąjungos-krikščionių demokratų vadovų veiksmams. Visais politiniais ar administraciniais klausimais kreipiantis į tuometinį rajono savivaldybės administracijos direktorių Č. Nevierą, jis pareikšdavo, kad jis pats nieko nesprendžia, ir nurodydavo kreiptis į savivaldybės merą.

Daug metų  E. Cikanavičius, R. Kubiakas, Č. Neviera, A. Anužis,  dalyvavo Socialdemokratų partijos Kaišiadorių skyriaus veikloje pateikdami neteisingą informaciją skyriaus pirmininkui B. Bradauskui,  pažeisdami statuto reikalavimus, sprendimus priiminėdavo vieni, nesitardami  nei su skyriaus  prezidiumu, nei  su skyriaus taryba.

Artėjant  Savivaldybių tarybų rinkimams, šie asmenys, nujausdami, kad aktyvūs partijos nariai neleis jiems klastoti balsavimo ir reitingavimo rezultatų, ėmėsi klastingų veiksmų: nutraukė SĮ „Kaišiadorių paslaugos“ socialdemokratų grupės veiklą, savivaldybės administracijos darbuotojų grupės pirmininkę neteisėtame susirinkime nušalino nuo pareigų ir išrinko kitą grupės pirmininką.
Uždraudė balsuoti skyriaus tarybos nariams Skirmantui Agurkiui ir Orintai Cibulskytei.

Supratę, kad visi šie neteisėti veiksmai bus išaiškinti ir apskųsti LSDP etikos ir procedūrų komisijai, o ateinančiuose rinkimuose jiems nebus leidžiama klastoti balsavimo ir reitingavimo rezultatų, skubiai savo valia pareiškė išstojantys iš LSDP narių.

Užsakymo  Nr.  2.
Politinė reklama bus apmokėta iš  LSDP Kaišiadorių skyriaus rinkimų sąskaitos

Rašyti komentarą
  • Kaišiadorių aidai neatsako už komentarų turinį ir jų neredaguoja
  • Kaišiadorių aidai pasilieka teisę pašalinti komentarus, kurie nesusiję su tema, necenzūriniai, pasirašyti kitu asmeniu, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams ar kitaip pažeidžia LR įstatymus.
  • Už komentarus tiesiogiai atsako juos skelbiantys asmenys, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą, raginimus nuversti teisėtą Lietuvos valdžią bei kitokius neteisėtus veiksmus.
  • Kaišiadorių aidai bendradarbiauja su teisėsaugos institucijomis ir jų prašymu suteiks duomenis apie skaitytoją, paskelbusį įstatymus pažeidžiantį komentarą
Vardas:
Komentaras:Saugumo kodas: Code


Peržiūrėta: 1364

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2019 kovo 06, trečiadienis )