Naujienos
Archyvas
Redakcija
Reklama
Privatumo politika

Šiuo metu 1 skaitytojas

arrow Archyvas 2020 rugpjūčio 14, penktadienis
Kas valdo konservatorius ir kodėl reikia balsuoti už liberalus Kaišiadoryse? Spausdinti
2019 vasario 21, ketvirtadienis



Skaitydami konservatorių  rinkiminius pažadus ir  aprašytus 100 darbų turbūt ne vienas kaišiadorietis kraipė galvą ir klausė vienas kito: „Kaip taip galima?“.  Kaišiadorių liberalų jau seniai nestebina nei konservatorių dvigubi sąžinės standartai, nei rinkėjų „maustymas“ pasitelkiant demagogijos persmelktą retoriką, kuri labai retai remiasi tikrovę atitinkančiais faktais. Taigi keletas kaišiadoriečių klausimų apie buvusius valdančiuosius.
 
Kas valdė konservatorius 2015-2018 metais?

Atsakymas konkretus – Lietuvos socialdemokratų partija (LSDP),  su kuria Tėvynė  Sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai sudarė koalicijos sutartį. Kas paneigs faktus, kad meras V. Tomkus galimai vykdė įtakingų verslininkų prašymus? Pavyzdžiui, įdarbino giminystės ryšiais susietus reikalingus žmones įtakingose vietose, savivaldybės aikštėje po trinkelėmis pylė aerodromams skirtą frakcinį žvyrą, galimai padidino aikštės, Gedimino gatvės, krizių centro projektų sąmatas ir pan. Gal tai nutiko tik dėl noro bet kokia kaina  tapti „valdančiaisiais“? Tai kodėl gi teigiate, kad nesate valdomi?

Kodėl subyrėjo tokia „tikslinga ir įsipareigojusi“  konservatorių ir  socdemų koalicija?

Tikėtina, kad socdemai suprato, jog konservatoriai jau seniai priima vieni sprendimus „iš už kampo“, lėšas sėkmingai nukreipia savo proteguojamoms statybos įmonėms, kurių pavadinimai dominuoja viešuosiuose pirkimuose. Savi ir artimi architektai bei projektuotojai patys kuria projektus ir juos „ekspertuoja“...  O mero V. Tomkaus noras per vieną kadenciją tapti „oligarchu“ tampa pavojingesnis  nei svajonė sunaikinti gražų rajono kraštovaizdį ir pastatyti oro uostą... Drąsūs politikai sugebėjo sustabdyti mero siekį perimti jau ir  administracijos direktoriaus funkcijas, jam nurodinėjant, ką ir kaip reikia pirkti, statyti, atleisti iš darbo ir pan.  Koalicija iširo,  ir tai buvo geriausias įvykis, kuris įrodo,  kad vis dar gyvename demokratijos sąlygomis.
 
Kodėl konservatoriai „skaidresni ir sąžiningesni“  nei liberalai ir socdemai?

Liberalai turi E. Masiulio nuodėmę, kuri niekaip nesusijusi su Kaišiadorių rajonu. Kaip ir kiekvienoje šeimoje yra galimai nesąžiningų žmonių, taip ir liberalų gretose tokių yra. Niekada nesakėme, niekada  neneigėme,  kad esame  už ką nors skaidresni ir sąžiningesni.
Tačiau kodėl konservatoriai nutyli, kad M. Adomėnas, buvęs kandidatas į seimą Kaišiadorių rajone, galimai tenkino „MG Baltic“ interesus, poreikius, siekė su jais sukurti draugiškus santykius, vykdė tam tikrus jų prašymus ir mainais už galimą finansinę arba kitokią paramą. 
Deklaruojamas konservatorių skaidrumas ir „šešėliniai“ susitarimai išnyko per paskutinį Kaišiadorių rajono savivaldybės posėdį, kai meras V. Tomkus, nepaisydamas jau vykstančio „Lietuvos geležinkelių“ Kaišiadorių miesto pėsčiųjų tilto remonto darbų paslaugų ir rekonstrukcijos paslaugų viešojo pirkimo, vis dar bandė „išmušti“ iš savivaldybės biudžeto 150 000 Eur prie šių darbų prisidėti.
O ir tarybos narė Daiva Nasevičienė niekaip neišlipa iš etikos komisijos liūno, nors sistemingai painioja viešus ir privačius interesus.

Kaišiadorių liberalų sąraše į rajono savivaldybės tarybą visi kandidatai  gali ir nori dirbti tarybos nariais. Jie  nėra susiję trigubais giminystės ryšiais (tėvas – sūnus; vyras – žmona;  vyras – žmona – sesuo ir pan.).  Kaišiadorių liberalai – savarankiški, kompetentingi, racionaliai  priimantys sprendimus ir realistiškai vertinantys Kaišiadorių rajono galimybes, nežadantys to, ko negalės įgyvendinti.
Jeigu mes, liberalai, būsime išrinkti į Kaišiadorių rajono tarybą, sieksime, kad ne tik į Kaišiadorių miestą, bet ir visą rajoną būtų pritrauktos investicijos. Ir, svarbiausia, nepamiršime, kad visus darbus, kuriuos rinkimuose prisiima politikai, atliekate Jūs, kaišiadoriečiai – savivaldybės administracijos, seniūnijų, kultūros,  švietimo ir kitų  įstaigų darbuotojai.

 
Užsakymo  Nr. 1.
Politinė reklama bus apmokėta iš Lietuvos Respublikos Liberalų sąjūdžio politinės kampanijos sąskaitos

Rašyti komentarą
  • Kaišiadorių aidai neatsako už komentarų turinį ir jų neredaguoja
  • Kaišiadorių aidai pasilieka teisę pašalinti komentarus, kurie nesusiję su tema, necenzūriniai, pasirašyti kitu asmeniu, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams ar kitaip pažeidžia LR įstatymus.
  • Už komentarus tiesiogiai atsako juos skelbiantys asmenys, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą, raginimus nuversti teisėtą Lietuvos valdžią bei kitokius neteisėtus veiksmus.
  • Kaišiadorių aidai bendradarbiauja su teisėsaugos institucijomis ir jų prašymu suteiks duomenis apie skaitytoją, paskelbusį įstatymus pažeidžiantį komentarą
Vardas:
Komentaras:



Saugumo kodas: Code


Peržiūrėta: 1343

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2019 kovo 06, trečiadienis )