Naujienos
Archyvas
Redakcija
Reklama
Privatumo politika

Šiuo metu 2 skaitytojai

arrow Archyvas 2020 rugsėjo 29, antradienis
„Huawei“ ekrano remontui – nuolaidos net iki 35 proc. Spausdinti
2019 sausio 28, pirmadienis
Išmaniųjų įrenginių remonto servisas „Smart Master“ skelbia gerą žinią „Huawei“ telefonų savininkams. Dabar daugelio šio gamintojo modelių ekranų taisymas čia atliekamas net iki 35 proc. pigiau.
„Telefonų gedimų pasitaiko įvairių, tačiau vienas dažniausių yra įskilęs ekranas. Ypač žiemos metu – slysta ne tik kojos, bet ir telefonai iš rankų. Reaguojame į šias tendencijas ir kurdami pasiūlymus savo klientams. Šiuo metu suklusti turėtų „Huawei“ telefonų savininkai – daugeliui šio gamintojų telefonų ekrano keitimui galioja ypač didelės nuolaidos“, – sakė Evaldas Viselga, „Smart Master“ vadovas.
„Smart Master“ servisų ilgai ieškoti nereikia – jie įsikūrę kiekviename iš beveik 70-ties „Tele2“ salonų visoje Lietuvoje.
Kuriems modeliams galioja nuolaida?
Visuose „Smart Master“ centruose ekrano keitimo paslaugai iki 35 proc. nuolaida taikoma net 6 „Huawei“ telefonams: „Huawei P20“, „Huawei P20 Lite“, „Huawei P20 Pro“, „Huawei P Smart“, „Huawei Mate 20 Lite“ bei „Huawei Mate 20 Pro“.
„Vykdydami šią akciją norime paskatinti vartotojus įrenginių remontą atlikti tik originaliomis detalėmis ir tik autorizuotuose servisuose. Taip bandome pakeisti nusistovėjusį požiūrį, jog ekranų remontas originaliomis detalėmis yra brangus“, – pasakojo E. Viselga.

Išmaniems įrenginiams – tik išmanus taisymas


Pasak „Smart Master“ servisų vadovo, yra ir kita priežastis, kodėl vykdoma tokia akcija – šiuolaikinių išmaniųjų remontui reikalinga profesionali ir inovatyvi priežiūra. Tai ne tik originalios detalės, bet ir jas parenkantys šios srities ekspertai, sugebantys profesionaliai įvertinti telefono gedimą ir pritaikyti geriausią remonto sprendimą.
„Vartotojams svarbu žinoti, kad atlikus remontą neautorizuotoje taisykloje, telefono garantija nebegalios, be to, jei po remonto gedimas atsiras vėl, už pakartotinį taisymą teks mokėti dar kartą. Atlikus remontą „Smart Master“ centre, telefono garantija liks galioti, o jos neturint, taisymui bus suteikiama 90 dienų serviso garantija“, – sakė E. Viselga.
„Smart Master“ servisų profesionalai ne tik pakeis įrenginio ekraną ar sutaisys kitą gedimą, tačiau papildomai patikrins ir visus esminius parametrus: ryšį, įrenginio jutiklius, ekrano jautrumą, kamerą. Tai yra daroma tam, kad telefonas klientui būtų atiduodamas nepriekaištingos būklės.
Tai dar ne viskas. Jei taisymo išlaidų nepadengia garantija ar draudimas – „Tele2“ klientams visuose „Smart Master“ servisuose yra suteikiama galimybė atsiskaityti dalimis.

„Smart Master“ klientai remonto metu nelieka be ryšio

Norėdami klientams padėti išvengti nepatogumų, kol jų įrenginys yra taisomas, „Smart Master“ meistrai, jei tik turi galimybę, pasiūlo jiems pakaitinį telefoną. Tačiau prie jo ilgai pratintis nereikia – išmanusis savininkui grąžinamas itin greitai – per 2–5 darbo dienas nuo jo pridavimo remontui.
Klientams sukurta ir itin patogi internetinė svetainė www.smartmaster.lt. Joje, sugedus įrenginiui, galima patikrinti preliminarią taisymo kainą, sužinoti artimiausio priėmimo salono adresą, o vėliau ir sekti atliekamų darbų statusą. Be to, svetainėje galima rasti ir naudingos informacijos, kaip prižiūrėti bei apsaugoti savo įrenginius.
„Smart Master“ servisuose galima taisyti visus „iPhone“, „Samsung“, „Huawei“ „LG“, „Getnord“, „Coolpad“, „Meizu“, „Sony“ ir „Xiaomi“ įrenginius bei mygtukinius „Nokia“ telefonus.

Rašyti komentarą
  • Kaišiadorių aidai neatsako už komentarų turinį ir jų neredaguoja
  • Kaišiadorių aidai pasilieka teisę pašalinti komentarus, kurie nesusiję su tema, necenzūriniai, pasirašyti kitu asmeniu, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams ar kitaip pažeidžia LR įstatymus.
  • Už komentarus tiesiogiai atsako juos skelbiantys asmenys, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą, raginimus nuversti teisėtą Lietuvos valdžią bei kitokius neteisėtus veiksmus.
  • Kaišiadorių aidai bendradarbiauja su teisėsaugos institucijomis ir jų prašymu suteiks duomenis apie skaitytoją, paskelbusį įstatymus pažeidžiantį komentarą
Vardas:
Komentaras:Saugumo kodas: Code


Peržiūrėta: 3460

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2019 kovo 06, trečiadienis )