Naujienos
Archyvas
Redakcija
Reklama
Privatumo politika

Šiuo metu 2 skaitytojai

arrow Archyvas 2020 rugpjūčio 14, penktadienis
„Tele2“ namų apsauga: be laidų ar gręžimo ir vos per 30 min. Spausdinti
2019 sausio 24, ketvirtadienis

Praėjusių metų statistika rodo, kad būsto apsauga šalyje rūpinamasi vis dar per mažai – iš visų vagysčių net kas aštunta buvo įvykdyta gyvenamosiose patalpose. Todėl „Tele2“ kartu su partneriais sukūrė belaidį, per pusvalandį įdiegiamą ir saugos tarnybos visą parą prižiūrimą sprendimą „Saugūs namai“.
„Dažnai manoma, kad namų apsaugą įsirengti galima tik statybų metu, tam reikia daug laiko ir investijų. Sugriovėme šiuos mitus ir savo klientams sukūrėme belaidę apsaugos nuo įsilaužimų ir gaisro sistemą, kurią namuose įrengti galima jau po remonto arba perkelti kartu su savimi į naują būstą“, – sakė Remigijus Brasius, „Tele2“ paslaugų verslui plėtros vadovas.
„Tele2“ namų apsaugos sprendimas – ne tik garsinė signalizacija. Sistemai suveikus, pranešimą iš karto gauna ir profesionalią pagalbą suteikti nedelsiant atvyksta saugos tarnybos „Grifs AG“ ekipažas.
Greitas ir patogus montavimas
Visos išmaniosios „Tele2“ apsaugos sistemos dalys: judesio, dūmų, durų atidarymo jutikliai, garso sirena ir signalizacijos valdymo pultelis – yra tvirtinamos lipniomis juostelėmis. Tokiu būdu nereikia vedžioti naujų laidų, namų interjeras lieka nesugadintas, o jutikliai gali būti įrengiami net ir sunkiai pasiekiamose vietose.
Tačiau namų šeimininkams sistemos montavimu rūpintis nė nereikia, tai atlieka profesionalai. Įvertinę būsto išplanavimą ir dydį, jie parenka tinkamiausias vietas ir jose kruopščiai pritvirtina įrenginius, o darbai netrunka ilgiau nei 30 minučių.
Garažui ir namui – skirtingi planai, bet toks pats saugumas
Svarstyti, kiek ir kokių jutiklių reikėtų pasirinkti sodo nameliui, o kiek – kotedžui, „Tele2“ klientams taip pat nereikia – saugos planai individualiai pritaikomi pagal būsto dydį.
Jei norite apsaugoti būstą, kurio plotas siekia iki 50 kv. metrų, verta rinktis planą „Namai Mini“. Sumokėjus vienkartinį 19,99 Eur paslaugos aktyvinimo mokestį, apsaugos sistema kainuos vos 12,26 Eur/mėn. Ją sudaro judesio jutiklis, belaidis lango ar durų jutiklis, belaidė vidaus sirena, saugos tarnybos „Grifs AG“ priežiūra ir du nemokami jos reagavimai per mėnesį.
Norintiems ramiai jaustis dėl patalpų, kurių plotas sudaro 50–70 kv. metrų, yra parengtas planas „Namai Medi“. Sumokėjus vienkartinį 19,99 Eur paslaugos aktyvinimo mokestį, visa apsaugos sistema kainuos tik 14,87 Eur/mėn. Šią sistemą sudaro du judesio jutikliai, belaidė LED klaviatūra, belaidė vidaus sirena, belaidis dūmų jutiklis, saugos tarnybos „Grifs AG“ priežiūra ir du nemokami jos reagavimai per mėnesį.
Būstui, kurio plotas yra didesnis nei 70 kv. metrų, galioja planas „Namai Maxi“. Sumokėjus vienkartinį 19,99 Eur paslaugos aktyvinimo mokestį, visa apsaugos sistema kainuos vos 19,63 Eur/mėn. Šią sistemą sudaro net penki judesio jutikliai, belaidė LED klaviatūra, belaidė vidaus sirena, belaidis dūmų jutiklis, saugos tarnybos „Grifs AG“ priežiūra du nemokami jos reagavimai per mėnesį.
Kad ir kurį planą pasirinksite, dėl savo būsto galėsite jaustis ramiai visur ir visada – kiekvieną „Saugūs Namai“ sistemą realiu laiku galima valdyti tiesiog telefonu. Tam buvo sukurta išmanioji programėlė, kuri leidžia stebėti visus signalizacijos veiksmus: kada ji suveikė, buvo įjungta ir išjungta, taip pat – atšaukti apsaugos komandos iškvietimą netikro pavojaus atveju.
Daugiau informacijos apie „Tele2“ paslaugą „Saugūs Namai“ sužinoti bei ją užsisakyti galima internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt ir visuose operatoriaus salonuose.
Tekste remtasi Informatikos ir ryšių departamento duomenimis apie nusikalstamumą Lietuvos Respublikoje per 2018 m. sausio-gruodžio mėn.Rašyti komentarą
  • Kaišiadorių aidai neatsako už komentarų turinį ir jų neredaguoja
  • Kaišiadorių aidai pasilieka teisę pašalinti komentarus, kurie nesusiję su tema, necenzūriniai, pasirašyti kitu asmeniu, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams ar kitaip pažeidžia LR įstatymus.
  • Už komentarus tiesiogiai atsako juos skelbiantys asmenys, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą, raginimus nuversti teisėtą Lietuvos valdžią bei kitokius neteisėtus veiksmus.
  • Kaišiadorių aidai bendradarbiauja su teisėsaugos institucijomis ir jų prašymu suteiks duomenis apie skaitytoją, paskelbusį įstatymus pažeidžiantį komentarą
Vardas:
Komentaras:Saugumo kodas: Code


Peržiūrėta: 2988

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2019 kovo 06, trečiadienis )