Naujienos
Archyvas
Redakcija
Reklama
Privatumo politika

Šiuo metu 3 skaitytojai

arrow Archyvas 2020 rugpjūčio 15, Šeštadienis
Kviečiame padovanoti kraujo! Spausdinti
2018 gruodžio 07, penktadienis

Per metus mūsų šalyje kraujo aukojama per 100 000 kartų, o kasdien reikia, jog ateitų bent 300 kraujo donorų tam, kad būtų užtikrintas reikiamas kraujo poreikis gydymo įstaigose.  Kraujo poreikis – nuolat kintantis procesas, o atvejai, kuomet ligoniui reikia perpilti kraują, neretai būna staigūs ir neplanuoti. Medikų teigimu, yra daugybė situacijų, kuomet žmogaus gyvybę gali išgelbėti tik paskirtas kraujo perpylimas. Todėl Nacionalinio kraujo centro atsakomybė – būti patikimu partneriu tarp gydymo įstaigų ir donorų, žmonių, kurie nusprendžia atlikti gerą darbą ir ateina padovanoti kraujo.  Kraujo donorystės procedūros metu iš donoro paimama 450 ml kraujo, kuris keliauja pacientų gydymui, ir dar 20 ml – tyrimams. Taigi donoras, duodamas kraujo, patiria dvigubą naudą – negana to, kad jo duotas kraujas gali išgelbėti net trijų sergančiųjų gyvybes, donoras tuo pačiu dar pasitikrina ir savo sveikatą, kadangi po donorystės kiekvieno donoro kraujas kruopščiai ištiriamas laboratorijoje.   Nacionalinio kraujo centro komanda laukia visų kaišiadoriečių, norinčių prieš didžiąsias metų šventes atlikti gerą darbą, gruodžio 14 d. nuo 12.00 iki 17.30 val. Kaišiadorių savivaldybėje (Katedros g. 4).

 


Rašyti komentarą
  • Kaišiadorių aidai neatsako už komentarų turinį ir jų neredaguoja
  • Kaišiadorių aidai pasilieka teisę pašalinti komentarus, kurie nesusiję su tema, necenzūriniai, pasirašyti kitu asmeniu, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams ar kitaip pažeidžia LR įstatymus.
  • Už komentarus tiesiogiai atsako juos skelbiantys asmenys, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą, raginimus nuversti teisėtą Lietuvos valdžią bei kitokius neteisėtus veiksmus.
  • Kaišiadorių aidai bendradarbiauja su teisėsaugos institucijomis ir jų prašymu suteiks duomenis apie skaitytoją, paskelbusį įstatymus pažeidžiantį komentarą
Vardas:
Komentaras:Saugumo kodas: Code


Peržiūrėta: 2452

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2019 sausio 14, pirmadienis )