Naujienos
Archyvas
Redakcija
Reklama
Privatumo politika

Šiuo metu 3 skaitytojai

arrow Archyvas 2020 rugpjūčio 06, ketvirtadienis
„Tele2“ klientams Kalėdos jau prasidėjo: dovanų gavo po 10 GB dviems mėnesiams Spausdinti
2018 lapkričio 22, ketvirtadienis

Technologijų lyderė „Tele2“ su artėjančiomis Kalėdomis jau pasveikino savo pagal sąskaitą mokančius klientus. Operatorius jiems padovanojo po 10 GB nemokamų duomenų šiam ir gruodžio mėnesiui.

„Norėjome iš anksto pasveikinti savo klientus ir taip atsidėkoti už buvimą kartu. Džiaugiamės, kad iki pat metų pabaigos bendrauti, naršyti ir pramogauti jie galės savęs nevažydami“, – sakė Vaida Burnickienė, „Tele2“ pardavimų direktorė.
Apie dovanas pranešta SMS žinutėmis
Išankstinę kalėdinę dovaną gavusių, pagal sąskaitą mokančių, „Tele2“ klientų dalis sudaro beveik 800 tūkst. vartotojų. Apie papildomus nemokamus duomenis jie buvo informuoti SMS žinutėmis.
Interneto duomenų operatorius tiek lapkričio, tiek gruodžio mėnesį dovanoja po 10 GB ir jie galioja visoje Lietuvos teritorijoje. Kalėdų proga šiuos duomenis operatoriaus klientai gavo be jokių papildomų sąlygų.
„Tele2“ klientai – naršo vis daugiau
Tokia kalėdinė dovana buvo pasirinkta ne veltui, „Tele2“ klientai išnaršo vis daug interneto duomenų. Vartotojai savo mobiliuosius duomenis naudoja ne tik darbui, bet ir pramogoms: žiūri filmus, žaidžia internetinius žaidimus realiu laiku ar dalinasi nuotraukomis bei vaizdo įrašais socialiniuose tinkluose.
Remiantis antrojo 2018 m. ketvirčio Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnybos ataskaita, lyginant su kitais šalies operatoriais, išsiųstų ir priimtų mobiliųjų duomenų kiekis daugiausiai augo būtent „Tele2“ vartotojų tarpe. Skaičiuojama, kad per mėnesį kiekvienas operatoriaus klientas vidutiniškai išnaršė net 8,38 GB.
„Tele2“ savo klientus stebina ne tik dovanomis, bet ir nuolat rengiamais ypatingais pasiūlymais paslaugoms bei įrenginiams įsigyti. Apie visus juos sužinoti galima internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt.

Rašyti komentarą
  • Kaišiadorių aidai neatsako už komentarų turinį ir jų neredaguoja
  • Kaišiadorių aidai pasilieka teisę pašalinti komentarus, kurie nesusiję su tema, necenzūriniai, pasirašyti kitu asmeniu, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams ar kitaip pažeidžia LR įstatymus.
  • Už komentarus tiesiogiai atsako juos skelbiantys asmenys, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą, raginimus nuversti teisėtą Lietuvos valdžią bei kitokius neteisėtus veiksmus.
  • Kaišiadorių aidai bendradarbiauja su teisėsaugos institucijomis ir jų prašymu suteiks duomenis apie skaitytoją, paskelbusį įstatymus pažeidžiantį komentarą
Vardas:
Komentaras:Saugumo kodas: Code


Peržiūrėta: 1491

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2018 gruodžio 14, penktadienis )