Naujienos
Archyvas
Redakcija
Reklama
Privatumo politika

Šiuo metu 2 skaitytojai

arrow Archyvas 2020 spalio 26, pirmadienis
Kitoks klientų aptarnavimo centras: „Tele2“ pavyzdys Spausdinti
2018 rugsėjo 26, trečiadienis

Dėl geidžiamo darbo nebūtina vykti į Vilnių – didžiosios šalies įmonės pagrindinius savo padalinius steigia ne tik sostinėje. Vienas tokių pavyzdžių – prieš pusantrų metų Kaune įkurtas „Tele2“ Verslo klientų aptarnavimo centras.

„Anksčiau paslaugos buvo teikiamos per tarpininką, tačiau „Tele2“ nusprendė pasielgti nestandartiškai ir pradėjo verslo klientus aptarnauti tiesiogiai. Mūsų darbuotojai nuolat bendrauja su savo kolegomis iš kitų „Tele2” skyrių, todėl yra geriau įsigilinę į procesus ir gali suteikti išskirtinės kokybės paslaugas klientams“, – sakė „Tele2“ Verslo klientų aptarnavimo centro vadovas Daumantas Mikalčius.
Darbas skambučių centre – daugiau nei pokalbiai telefonu
Pasak D. Mikalčiaus, centre dirbantys konsultantai susiduria su įvairiomis užduotimis, jų aptarnaujamų paslaugų vis daugėja,o jas perprasti padeda visų įmonės padalinių darbuotojai.
„Esame kitoks skambučių centras. Konsultantai ne tik atsiliepia į skambučius, bet ir patys skambina klientams, bendrauja su jais raštu, teikia informaciją savitarnos svetainėje. Monotonijos čia tikrai nėra, centro darbuotojams tenka spręsti sudėtingas klientų situacijas. Mums labai svarbu kokybė. Visada džiaugiamės, kai pavyksta rasti sprendimą kliento naudai“, – pasakojo „Tele2“ Verslo klientų aptarnavimo centro vadovas D. Mikalčius.
Centro gimtadienį švenčia kas pusmetį
Asta Dirvonskienė, „Tele2“ verslo klientų aptarnavimo vadovė sako, kad lyginant su kitais – šis centras yra neįprastas ir dėl komandos dydžio. Ją sudaro tik vos daugiau nei 20 specialistų.
„Žinoma, verslo klientų skaičius nuolat auga, tad atsiranda naujų darbuotojų poreikis. Tačiau nesieksime šio biuro paversti standartiniu, dideliu skambučių centru. Ketiname jį išlaikyti butiko tipo – ne tik dėl aptarnavimo kokybės, bet ir jaukios bei draugiškos atmosferos“, – sakė A. Dirvonskienė.
Vadovė pasakoja, kad centro komandos nariai yra itin vieningi – kolegų palaikymas ir gera komandos atmosfera yra labai svarbu dinamiškame konsultantų darbe. „Tele2” verslo klientų aptarnavimo centro darbuotojai kartu dalyvauja įvairiose iniciatyvose, bendrose „Tele2” šventėse, o biuro gimtadienį mini kas pusmetį.

„Įkvepia tai, kad komanda ne tik nori kartu leisti laiką, bet ir pasirūpina, kad šventėse dalyvautų visi jos nariai. Per gimtadienius dirbančiųjų nebūna, skambučiai nukreipiami kitam biurui. Tokia praktika tarp visą parą paslaugas teikiančių centrų taikoma retai“, – teigė „Tele2“ Verslo klientų aptarnavimo vadovė.

Darbuotojai skatinami priimti sprendimus patys

Pasak A. Dirvonskienės, be produktų ir paslaugų išmanymo, šiame darbe ne mažiau svarbios yra konsultanto asmeninės savybės: draugiškumas, noras padėti bei gebėjimas įsiklausyti.
„Didžiausia šiame darbe įgyjama vertė – retorikos įgūdžiai, praverčiantys visą gyvenimą. Bendraudami su klientais darbuotojai išmoksta empatijos, valdyti pokalbį, savo balsą, o svarbiausia, tikrai išgirsti pašnekovą ir suprasti jo poreikius“, – vardijo A. Dirvonskienė.
Dirbdami „Tele2“ įmonės viduje, konsultantai, anot vadovės, išmoksta ir savarankiškumo.
„Būdami mūsų komandos nariais, konsultantai gali ne tik gauti naujausią informaciją apie paslaugas, bet ir perprasti įmonės kultūrą bei vertybes. Viena svarbausių, kuria vadovaujamės – drąsa prisiimti atsakomybę. Savo darbuotojams leidžiame suklysti, iš to pasimokyti ir tokiu būdu tobulėti“, – pasakojo A. Dirvonskienė.
A. Dirvonskienė priduria, kad kiekvienam „Tele2“ darbuotojui yra suteikiama ne tik sprendimo, bet ir tobulėjimo galimybė.
„Mūsų įmonė – tarsi šeima. Norime padėti jauniems darbuotojams atrasti tikruosius savo talentus ir įgyti naujų kompetencijų. Todėl jie gali išbandyti savo jėgas ir kituose „Tele2“ skyriuose“, – sakė A. Dirvonskienė.
Pagal „Aon Hewitt“ metodiką atliktame tyrime operatorius buvo pripažintas geriausiu metų darbdaviu Baltijos šalyse. Tokį apdovanojimą „Tele2“ pelnė jau antrą kartą.
Kaip prisijungti prie „Tele2“ komandos?
Jei domitės technologijomis, drąsiai priimate naujus iššūkius ir norite prisijungti prie „Tele2“ Verslo klientų aptarnavimo centro komandos – išbandykite savo jėgas atrankoje. Daugiau apie karjeros galimybes sužinoti galite internetiniame tinklapyje https://karjera.tele2.lt/.

Tele2 Kauno verslo aptarnavimo centras

Rašyti komentarą
  • Kaišiadorių aidai neatsako už komentarų turinį ir jų neredaguoja
  • Kaišiadorių aidai pasilieka teisę pašalinti komentarus, kurie nesusiję su tema, necenzūriniai, pasirašyti kitu asmeniu, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams ar kitaip pažeidžia LR įstatymus.
  • Už komentarus tiesiogiai atsako juos skelbiantys asmenys, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą, raginimus nuversti teisėtą Lietuvos valdžią bei kitokius neteisėtus veiksmus.
  • Kaišiadorių aidai bendradarbiauja su teisėsaugos institucijomis ir jų prašymu suteiks duomenis apie skaitytoją, paskelbusį įstatymus pažeidžiantį komentarą
Vardas:
Komentaras:Saugumo kodas: Code


Peržiūrėta: 1660

Komentarai (1)
2018-09-27 09:09
Geriau ryšy sutvarkyki ringailių kaime nemaitonių seniunijoje nes blogas yra matau jum tas nerupi kas blogiause man liepet parašus surinkti kaime ar kitiem ir blogas tai ka aš turiu dirpti už jus ir jim įrodinet kad blogas ryšys tele2 niekada nesinaudosiu mes jum nerupim kaime
Juoške
Paskutinį kartą atnaujinta ( 2018 spalio 29, pirmadienis )