Naujienos
Archyvas
Redakcija
Reklama
Privatumo politika

Šiuo metu 4 skaitytojai

arrow Archyvas 2020 spalio 22, ketvirtadienis
Nuversta rajono valdžia Spausdinti
2018 rugpjūčio 31, penktadienis

Dėl nepasitikėjimo rajono savivaldybės tarybos posėdyje, įvykusiame rugpjūčio 30 dieną, iš pareigų atleistas rajono savivaldybės administracijos direktorius Česlovas Neviera, jo pavaduotojas Tomas Vaicekauskas ir mero pavaduotojas Algimantas Janavičius.
Laikinai eiti rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pareigas meras pasiūlė Žaslių seniūną Mindaugą Nasevičių.
Plačiau apie tai „Kaišiadorių aidų” antradienio laikraštyje.

Česlovas Neviera

Tomas Vaicekauskas

Algimantas Janavičius

 

Rašyti komentarą
  • Kaišiadorių aidai neatsako už komentarų turinį ir jų neredaguoja
  • Kaišiadorių aidai pasilieka teisę pašalinti komentarus, kurie nesusiję su tema, necenzūriniai, pasirašyti kitu asmeniu, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams ar kitaip pažeidžia LR įstatymus.
  • Už komentarus tiesiogiai atsako juos skelbiantys asmenys, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą, raginimus nuversti teisėtą Lietuvos valdžią bei kitokius neteisėtus veiksmus.
  • Kaišiadorių aidai bendradarbiauja su teisėsaugos institucijomis ir jų prašymu suteiks duomenis apie skaitytoją, paskelbusį įstatymus pažeidžiantį komentarą
Vardas:
Komentaras:Saugumo kodas: Code


Peržiūrėta: 2262

Komentarai (6)
2018-09-07 09:42
Paguoda tik ta, kad nuversti - tai neužversti
konservantas
2018-09-07 09:24
Tie vertėjai sau tik gėda daro. Bet iš kitos pusės gerai, rodo tikrąjį veidą rinkimams artėjant, reik tikėtis, kad protingų žmonių rajone daugiau ir jie per rinkimus nė artyn neprileis tų tarybos narių, kurie dabar chaosą kelia.
Gėda
2018-09-06 15:37
Negavai tu, Juozuk, paprastas vyras, ale negavo , sako, bajoras pinigų į savo pokylių sodybą keliui, supyko, kitas , sako, laksto po miestą ir skundžiasi, jog jo žmona negavo pilno etato, o tik pusę , irgi supyko, viena ponia klykavo, jog tvarka turi būti,jos gatvę ne taip išasfaltavo, o pačios įstaigoje tvarkos trūksta tikrai, prieš daugelį metų į neuždengtą šulinį žmogus įkrito jos darbovietės teritorijoje ir negyvai užsimušė, čia tau ne Lomenos nenušienauta pakrantė.Ponia sėdi taryboje ir reikalauja tvarkos.Tai dabar, Juozuk, pasakyk, ar tie, kurie neteko postų kuo blogesni už tuos , kurie juos nuvertė?Tai tau ir galvosūkis.
juozui
2018-09-04 15:55
Politika ir dar garbė pabūti poste
taip
2018-09-04 15:18
O man jų gaila. Nieko prasčiau jie nedirbo. Čia politika.
2018-08-31 19:39
Juozas man jie atvažiavy į namus liepe nemaitonių seniūnijoje kelius tvarkyti savo lešom ačiu tarybai
Juozas
Paskutinį kartą atnaujinta ( 2018 spalio 05, penktadienis )