Naujienos
Archyvas
Redakcija
Reklama

Šiuo metu 1 skaitytojas

2019 gruodžio 07, Šeštadienis
Pasiekimai Spausdinti
2017 kovo 16, ketvirtadienis

 Matematikos olimpiada

 Įvyko rajono mokinių matematikos olimpiada.
 9 klasė:
 I vieta – Goda Vadeikytė iš Rumšiškių Antano Baranausko gimnazijos, jos mokytoja Asta Smetonaitė;
 II vieta – Gabrielė Maleckaitė iš Algirdo Brazausko gimnazijos, jos mokytoja Adelė Celiešiūtė.
 10 klasė:
 I vieta – Justinas Janušas;
 II vieta – Augustina Šareikaitė; abu mokiniai mokosi Algirdo Brazausko gimnazijoje, jų mokytoja Danutė Čiurinskienė;
 III vieta – Saulius Kaulakis iš Žiežmarių gimnazijos, jo mokytoja Janina Kasputienė.
 11 klasė:
 I vieta – Ieva Kerševičiūtė iš Rumšiškių Antano Baranausko gimnazijos, jos mokytoja Natalija Rudauskienė;
 II vieta – Rokas Tamulevičius;
 III vieta – Domantas Sabaliauskas; abu mokiniai mokosi Algirdo Brazausko gimnazijoje, jų mokytoja Roma Greičiutė.
 12 klasė:
 I vieta – Laura Lasevičiūtė;
 II vieta – Ugnė Sinkevičiūtė; abi mokinės iš Algirdo Brazausko gimnazijos, jų mokytoja Roma Greičiutė;
 III vieta – Greta Lenkaitytė iš Žiežmarių gimnazijos, jos mokytojas Vytautas Silvanavičius.
 Rusų kalbos olimpiada
 Įvyko rajono 10–11 klasių mokinių rusų kalbos olimpiada.
 I vieta – Igoris Kudrešovas iš Žiežmarių gimnazijos, jo mokytoja Nijolė Kudrešova;
 II vieta – Airidas Kveraga iš Rumšiškių Antano Baranausko gimnazijos, jo mokytoja Gražina Rimkevičienė;
 III vieta – Ieva Tatarūnaitė iš Algirdo Brazausko gimnazijos, jos mokytoja Loreta Meilutienė.

 Istorijos olimpiada

 Sveikiname ir rajono mokinių istorijos olimpiados prizininkus ir jų mokytojus.
 I vieta – Gabija Česonytė iš Kruonio gimnazijos, jos mokytojas Algimantas Tarulis;
 II vieta – Kamilė Jakimavičiūtė iš Algirdo Brazausko gimnazijos, jos mokytoja Ona Jodonytė;
 III vieta – Aušrinė Vilčinskaitė iš Rumšiškių Antano Baranausko gimnazijos, jos mokytojas Vytautas Stanionis.

 Dailės olimpiada

 Rajono mokinių dailės olimpiados laimėtojais tapo:
 I vieta – Augustė Belickaitė;
 II vieta – Monika Kairevičiūtė iš Algirdo Brazausko gimnazijos; abiejų mokinių mokytoja Andromeda Ostašenkovienė;
 III vieta – Erikas Marcinkevičius iš Kaišiadorių meno mokyklos. Jo mokytoja Inga Armanavičiūtė.

 Parengta pagal Kaišiadorių rajono švietimo ir kultūros paslaugų centro tinklalapį

Rašyti komentarą
  • Kaišiadorių aidai neatsako už komentarų turinį ir jų neredaguoja
  • Kaišiadorių aidai pasilieka teisę pašalinti komentarus, kurie nesusiję su tema, necenzūriniai, pasirašyti kitu asmeniu, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams ar kitaip pažeidžia LR įstatymus.
  • Už komentarus tiesiogiai atsako juos skelbiantys asmenys, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą, raginimus nuversti teisėtą Lietuvos valdžią bei kitokius neteisėtus veiksmus.
  • Kaišiadorių aidai bendradarbiauja su teisėsaugos institucijomis ir jų prašymu suteiks duomenis apie skaitytoją, paskelbusį įstatymus pažeidžiantį komentarą
Vardas:
Komentaras:



Saugumo kodas: Code


Peržiūrėta: 5905

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2017 balandžio 26, trečiadienis )