Naujienos
Archyvas
Redakcija
Reklama

Šiuo metu 1 skaitytojas

2019 gruodžio 10, antradienis
Geriausi iš geriausiųjų Spausdinti
2017 kovo 03, penktadienis

 Metų pradžia Kaišiadorių rajono mokiniams turtinga įvairiais konkursais, olimpiadomis. Toliau skelbiame jų laimėtojus, didžiuodamiesi jais ir jų mokytojais.

 Jaunųjų filologų konkursas

 Rajono jaunųjų filologų konkurso prizininkėmis tapo:
 I vieta – Julija Gaidamavičiūtė;
 II vieta – Gintarė Butkevičiūtė; Julija ir Gintarė mokosi Algirdo Brazausko gimnazijoje, jų mokytoja Aldona Girėnienė;
 III vieta – Greta Gabrėnaitė iš Algirdo Brazausko gimnazijos, jos mokytoja Liucija Vinevičienė.

 Lietuvių kalbos olimpiada

 Sveikinimai ir rajono lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados prizininkėms ir jų mokytojoms!
 Tarp 9–10 klasės mokinių:
 I vieta – Aušrinė Gribačiauskaitė iš Algirdo Brazausko gimnazijos, jos mo-kytoja  Aldona Girėnienė;
 II vieta – Akvilė Aleksejūnaitė iš Algirdo Brazausko gimnazijos, jos mokytoja Liucija Vinevičienė;
 III vieta – Gabrielė Tarutytė iš Rumšiškių  Antano Baranausko gimnazijos, jos mokytoja Živilė Ambrazevičienė.
 Tarp 11–12 klasės mokinių:
 I vieta – Gintarė Baliūnaitė iš Rumšiškių Antano Baranausko gimnazijos, jos mokytoja Vida Gelažienė;
 II vieta – Laurita Juočytė iš Kruonio gimnazijos, jos mokytoja Rasa Raižienė;
 III vieta – Simona Kursevičiūtė iš Algirdo Brazausko gimnazijos, jos mokytoja Jovita Gružauskienė.

 Anglų kalbos konkursas

 Rajono 9–10 klasių mokinių anglų kalbos konkurse prizininkais tapo:
 I vieta – Jonas Žumbakys iš Rumšiškių Antano Baranausko gimnazijos, jo mokytoja Jūratė Vaitonienė;
 II vieta – Kornelija Stanislauskaitė;
 III vieta – Aušrinė Gribačiauskaitė; abi mokosi Algirdo Brazausko gimnazijoje, jų mokytoja Audronė Nastajienė;
 III vieta – Kristina Mikulytė iš Algirdo Brazausko gimnazijos, jos mokytoja Dovilė Kuznecovienė.

 Fizikos olimpiada

 Įvyko ir rajono mokinių fizikos olimpiada.
 9 klasė:
  I vieta – Gabrielė Maleckaitė iš Algirdo Brazausko gimnazijos, jos mokytojas R. Jackevičius;
 II vieta – Goda Vadeikytė iš Rumšiškių Antano Baranausko gimnazijos, jos mokytoja E. Stankūnaitė;
 III vieta – Jonas Jasinevičius iš Algirdo Brazausko gimnazijos, jo mokytojas R. Jackevičius.
 10 klasė:
 I vieta – Justinas Janušas;
 II vieta – Augustas Šadurskas; abu šie mokiniai mokosi Algirdo Brazausko gimnazijoje, jų mokytojas R. Jackevičius;
 III vieta – Aivaras Gaižauskas iš Žiežmarių gimnazijos, jo mokytoja A.Visockienė.
 11 klasė:
 I vieta – Domantas Sabaliauskas;
 II vieta – Ema Tkačiovaitė; abu mokiniai iš Algirdo Brazausko gimnazijos, jų mokytoja G. Kairevičienė;
 III vieta – Ieva Kerševičiūtė iš Rumšiškių Antano Baranausko gimnazijos, jos mokytoja E. Stankūnaitė.
 12 klasė:
 I vieta – Laura Lasevičiūtė;
 II vieta – Marius Žičius;
 III vieta – Marijonas Naudžiūnas.
 Šie dvyliktokai mokosi Algirdo Brazausko gimnazijoje, jų mokytoja G. Kairevičienė.

 Meninio skaitymo konkursas

 Sveikinimai rajono meninio skaitymo konkurso prizininkams ir jų mokytojoms!
 Tarp 5–8 klasių mokinių:
 I vieta – Gaja Kriščiūnaitė iš Rumšiškių Antano Baranausko gimnazijos, jos mokytoja Gintarė Markevičienė;
 II vieta – Emilis Simanonis iš Vaclovo Giržado progimnazijos, jo mokytoja Birutė Zabelskienė;
 III vieta – Gabija Kašelionytė iš Kruonio gimnazijos, jos mokytoja Alė Kerševičienė.
 Tarp 9–12 klasių mokinių:
 I vieta – Viktorija Miliauskaitė iš Algirdo Brazausko gimnazijos, jos mo-kytoja Aušra Grigonienė;
 II vieta – Laurynas Maciulevičius iš  Algirdo Brazausko gimnazijos, jo mokytoja Jovita Gružauskienė;
 II vieta – Morta Gimžauskaitė;
 III vieta – Aistė Sasnauskaitė; abi mokosi Žiežmarių gimnazijoje, jų mokytoja Regina Pūrienė.

 Technologijų olimpiada

 Sveikinimai 8–12 klasių mokinių technologijų olimpiados rajoninio etapo nugalėtojams ir jų mokytojams!
 KONSTRUKCINIŲ MEDŽIAGŲ KŪRYBINĖS VEIKLOS GRUPĖ
 8–10 klasių mokinių grupė:
 I vieta – Tautvydas Mikulis;
 II vieta – Tautvydas Zaksas;
 III vieta – Justinas Marcinkevičius.
 Šie vaikinai mokosi Algirdo Brazausko gimnazijoje, jų mokytojas Romaldas Kriugžda.
 11–12 klasių mokinių grupė:
 I vieta – Dominykas Bunevičius;
 II vieta – Liucijus Černiauskas.
 Abu mokiniai iš Algirdo Brazausko gimnazijos, jų mokytojas Romaldas Kriugžda.
 TEKSTILĖS IR APRANGOS KŪRYBINĖS VEIKLOS GRUPĖ
 8–10 klasių mokinių grupė:
 I vieta – Ernesta Sasnauskaitė, mokytoja Jūratė Montrimienė, Algirdo Brazausko gimnazija;
 II vieta – Gintarė Zelionkaitė;
 III vieta – Greta Gabrėnaitė.
 Gintarė ir Greta mokosi Rumšiškių Antano Baranausko gimnazijoje, jų mokytoja Margarita Kniūkštienė.
 11–12 klasių mokinių grupė:
 I vieta – Miglė Macytė, mokytoja Margarita Kniūkštienė, Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija;
 II vieta – Agnė Nanartavičiūtė;
 III vieta – Justina Lukševičiūtė.
 Agnė ir Justina mokosi Algirdo Brazausko gimnazijoje, jų mokytoja Andromeda Ostašenkovienė.

 Parengta pagal Kaišiadorių rajono švietimo ir kultūros paslaugų centro internetinį puslapį

Rašyti komentarą
  • Kaišiadorių aidai neatsako už komentarų turinį ir jų neredaguoja
  • Kaišiadorių aidai pasilieka teisę pašalinti komentarus, kurie nesusiję su tema, necenzūriniai, pasirašyti kitu asmeniu, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams ar kitaip pažeidžia LR įstatymus.
  • Už komentarus tiesiogiai atsako juos skelbiantys asmenys, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą, raginimus nuversti teisėtą Lietuvos valdžią bei kitokius neteisėtus veiksmus.
  • Kaišiadorių aidai bendradarbiauja su teisėsaugos institucijomis ir jų prašymu suteiks duomenis apie skaitytoją, paskelbusį įstatymus pažeidžiantį komentarą
Vardas:
Komentaras:



Saugumo kodas: Code


Peržiūrėta: 4155

Komentarai (1)
2017-03-06 12:34
861577703
Tomas
Paskutinį kartą atnaujinta ( 2017 kovo 21, antradienis )