Naujienos
Archyvas
Redakcija
Reklama

Šiuo metu 1 skaitytojas

2019 spalio 21, pirmadienis
Valio gabiausiems! Spausdinti
Laima KMELIAUSKIENĖ   
2015 balandžio 08, trečiadienis

Nusirito didžioji moksleivių šių mokslo metų olimpiadų, konkursų banga (apie kai kuriuos iš jų „Kaišiadorių aiduose“ jau rašėme). Tad vėl smagu pavartyti Kaišiadorių rajono švietimo ir kultūros paslaugų centro tinklalapį, paskaityti apie rajono moksleivių pasiekimus, džiaugiantis gabiausiais mūsų vaikais, jų mokytojais. Sveikiname juos!

 Jaunieji anglistai

 Dar sausio viduryje įvyko 9–10 klasių anglų kalbos konkursas ir 11 klasių anglų kalbos olimpiada.
 Konkurso rezultatai tokie:
 I vieta – Justina Klimaitė, Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija, mokytoja Vilma Čižauskienė;
 II vieta – Morta Gimžauskaitė, Žiežmarių gimnazija, mokytoja Lina Morkūnienė;
 III vieta – Dominykas Babkauskas, Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija, mokytoja Jūratė Vaitonienė.
 Olimpiados:
 I vieta – Dovilė Pangonytė, Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija, mokytoja Dainora Melinskienė;
 II vieta – Indrė Juodytė, Algirdo Brazausko gimnazija, mokytoja  Audronė Nastajienė;
 III vieta – Vaidotas Strodomskis, Žiežmarių gimnazija, mokytoja Lina Morkūnienė, taip pat – Agnė Zemeckytė, Algirdo Brazausko gimnazija, mo-kytoja Audronė Nastajienė.

 Jaunosios filologės

 Sveikiname ir rajono jaunųjų filologų konkurso nugalėtojas ir jų mokytojas:
 Agnę Karčiauskaitę ir jos mokytojas Liuciją Vinevičienę bei Eugeniją Švelnikienę (Algirdo Brazausko gimnazija);
 Danielę Paulauskaitę ir jos mokytoją Ritą Medvedevienę (Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija);
 Gabrielę Tamošiūnaitę ir jos mokytoją Jovitą Gružauskienę (Algirdo Brazausko gimnazija);
 Mingaudę Zujūtę ir jos mokytoją Liuciją Vinevičienę (Algirdo Brazausko gimnazija).

 Jaunieji chemikai

 O štai rajono mokinių chemijos olimpiados prizininkai ir jų mokytojai!
 9 klasė:
 I vieta – Ema Tkačiovaitė;
 II vieta –Kęstutis Frankonis;
 III vieta – Rokas Tamulevičius.
 Visi jie – Algirdo Brazausko gimnazijos moksleiviai,  jų mokytoja Laima Sabaliauskienė.
 10 klasė:
 I vieta – Laura Lasevičiūtė;
 II vieta – Ugnė Sinkevičiūtė.
 Šių dviejų „brazauskiukių“ mokytojas Vytautas Kavaliauskas.
 III vieta – Saulė Gabija Kliukaitė, Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija, mokytoja Margarita Kniūkštienė.
 11 klasė:
 I vieta – Monika Kunigonytė;
 II vieta – Gintautas Lasevičius;
 III vieta – Martynas Žilionis.
 Tai ir vėl Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos auklėtiniai ir mokytoja Laima Sabaliauskienė.
 12 klasė:
 I vieta – Julius Kavaliauskas;
 II vieta – Karolis Barauskas;
 III vieta – Lukas Sidaras.
 Visi jie „brazauskiukai“, mokytojas Vytautas Kavaliauskas.

 „Mes rūšiuojam“

 Skatindami sveiką gyvenseną, projekto „Mes rūšiuojam“ organizatoriai specialiai 2014 metų pasaulio vyrų krepšinio čempionatui sukurtais krepšinio kamuoliais su Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės narių parašais apdovanojo net 50 įvairaus amžiaus vaikų iš skirtingų Lietuvos kampelių, kurie savo aplinkosaugos srities žinias panaudojo spręsdami kryžiažodžius arba piešdami piešinius. Tarp jų – Pravieniškių lopšelio-darželio „Ąžuoliukas” auklėtinė Diana Bykova, laimėjusi krepšinio kamuolį su autografais!

 Jaunieji biologai
 
 Sveikiname rajono mokinių biologijos olimpiados prizininkus ir jų mokytojus!
 9 klasė:
 I vieta – Lukas Čėsna;
 II vieta – Ema Tkačiovaitė;
 III vieta – Domantas Sabaliauskas.
 Jie – Algirdo Brazausko gimnazijos mokiniai, mokytoja Virginija  Aleksiūnienė.
 10 klasė:
 I vieta – Laura Lasevičiūtė ir Žygimantas Sadonis, Algirdo Brazausko gimnazija, mokytoja Loreta Motiekaitienė;
 II vieta – Žygimantas Stankevičius, Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija, mokytoja Meilutė Gudeliauskienė;
 III vieta – Ugnė Sinkevičiūtė, Algirdo Brazausko gimnazija, mokytoja Loreta Motiekaitienė.
 11 klasė:
 I vieta – Gabija Švenčionytė;
 II vieta – Karolina Staškevičiūtė;
 III vieta – Indrė Juodytė.
 Jie – „brazauskiukai“, mokytojas Stanislavas Bernikas.
 12 klasė:
 I vieta – Julius Kavaliauskas;
 II vieta – Lukas Sidaras;
 III vieta – Andrius Toločka.
 Visi jie – Algirdo Brazausko gimnazijos abiturientai, mokytoja Virginija Aleksiūnienė.

 Lietuvių kalbos ir  literatūros olimpiada

 Įvyko ir rajono mokinių lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada.
 9–10 klasių grupėje:
 I vieta – Gintarė Baliūnaitė, 10 klasė;
 II vieta – Justina Klimaitė, 9 klasė.
 Šių Rumšiškių Antano Baranausko gimnazijos moksleivių mokytoja Vida Gelažienė.
 III vieta – Ugnė Sinkevičiūtė, 10 klasė, mokytoja Aušra Grigonienė (Algirdo Brazausko gimnazija).
 11–12 klasių grupėje:
 I vieta – Mingaudė Zujūtė, 11 klasė;
 II vieta – Viktorija Dagilytė, 11 klasė.
 Jų mokytoja Liucija Vinevičienė (Algirdo Brazausko gimnazija).
 III vieta – Dovilė Žaltauskaitė, 11 klasė (Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija).

 Kai žodis nušvinta spalvomis...

 Vienas iš populiariausių – Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso rajoninis etapas.
 5–8 klasių grupėje:
 I  vieta – Benediktas Vaitkevičius, mokytoja  Eglė Kanapinskienė (Žiežmarių gimnazija);
 II vieta – Jonas Jakubauskas, mokytoja   Živilė Ambrazevičienė  (Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija) ir  Urtė Vaicekauskaitė,  mokytoja Nijolė Navickienė (Vaclovo Giržado progimnazija);
 III vieta – Emilis Simanonis, mokytoja Birutė Zabelskienė (Vaclovo Giržado progimnazija), ir Rokas Kancleris, mokytoja Daiva Maknienė (Žiežmarių gimnazija).
 9–12 klasių grupėje:
 I vieta – Morta Gimžauskaitė, mokytoja Regina Pūrienė (Žiežmarių gimnazija);
 II vieta – Viktorija Miliauskaitė, mokytoja Auš-ra Grigonienė, ir Rūta Raciūtė, mokytoja Živilė Kursevičienė (Algirdo Brazausko gimnazija);
 III vieta – Ieva Žukauskaitė, mokytoja Rasa Raižienė (Kruonio gimnazija), ir  Meida Šablavinskaitė, mokytoja Jovita Gružauskienė (Algirdo Brazausko gimnazija).

 Jaunieji  fizikai

 Sveikiname rajono mokinių  fizikos  olimpiados nugalėtojus  ir jų mokytojus!
 9 klasės:
 I vieta – Domantas Sabaliauskas, mokytoja Gražina Kairevičienė (Algirdo Brazausko gimnazija);
 II vieta – Darius Dubosas, mokytojas Albinas Ivanauskas (Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija);
 III vieta – Kęstutis Frankonis, mokytoja Gražina Kairevičienė (Algirdo Brazausko gimnazija).
 10 klasės:
 I vieta – Laura Lasevičiūtė, mokytojas Rokas Jackevičius (Algirdo Brazausko gimnazija);
 II vieta – Gintarė Baliūnaitė, mokytojas Albinas Ivanauskas (Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija);
 III vieta – Ugnė Sinkevičiūtė, mokytojas Rokas Jackevičius (Algirdo Brazausko gimnazija).
 11 klasės:
 I vieta – Gintautas Lasevičius;
 II vieta – Martynas Žilionis;
 III vieta – Andrius Steikūnas.
 Visi jie – „brazauskiukai“, mokytojas Rokas Jackevičius.
 12 klasės:
 I vieta – Aivaras Degutis, mokytoja Aldona Visockienė (Žiežmarių gimnazija);
 II vieta – Modestas Pabiržis;
 III vieta – Karolis Barauskas.
Jų mokytojas Rokas Jackevičius (Algirdo Brazausko gimnazija).

 Rusų kalbos  olimpiada

 Rajono mokinių rusų kalbos olimpiadoje sužibėjo Algirdo Brazausko gimnazijos gimnazistai.
 I vieta – Darius Šimašis, mokytoja Loreta Meilutienė;
 II vieta – Ignas Venskus, mokytoja Rita Marozienė;
 III vieta – Laura Lasevičiūtė, mokytoja Loreta Meilutienė.
 Jaunieji  matematikai
 Pasidžiaukime rajono mokinių matematikos olimpiados prizininkais ir jų mokytojais!
 9 klasės:
 I vieta – Gabrielė Bartkutė, mokytojas Vytautas Silvanavičius (Žiežmarių gimnazija);
 II vieta – Domantas Sabaliauskas;
 III vieta – Ema Tkačiovaitė.
 Jų mokytoja Roma Greičiutė (Algirdo Brazausko gimnazija).
 10 klasės:
 I vieta – Ugnė Sinkevičiūtė;
 II vieta – Laura Lasevičiūtė;
 III vieta – Marijonas Naudžiūnas.
 Visi jie – Algirdo Brazausko gimnazijos atstovai, mokytoja Danutė Čiurinskienė.
 11 klasės:
 I vieta – Gintautas Lasevičius, mokytoja Adelė Celiešiūtė (Algirdo Brazausko gimnazija);
 II vieta – Justas Ališkevičius, mokytoja Vida Kudrevičienė (Žiežmarių gimnazija);
 III vieta – Martynas Žilionis, mokytoja Adelė Celiešiūtė (Algirdo Brazausko gimnazija).
 12 klasės:
 I vieta – Karolis Barauskas, mokytoja Roma Greičiutė;
 II vieta – Gabrielė Tamošiūnaitė, mokytoja Irena Šimkūnaitė;
 III vieta – Simona Taraškevičiūtė, mokytoja Roma Greičiutė.
 Šie abiturientai mokosi Algirdo Brazausko gimnazijoje.
 Jaunieji istorikai
 Rajono mokinių istorijos olimpiados rezultatai tokie:
 I vieta – Paulius Truskauskas;
 II vieta – Guoda Tamulevičiūtė.
 Jų mokytoja Ona Jodonytė (Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija).
 III vieta – Žygimantas Stankevičius, mokytoja Augutė Sadauskienė (Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija).

 Auksinių  rankų meistreliai

 Įvyko 7–12 klasių mokinių technologijų olimpiados „Po kūrėjo delnu“ rajoninis etapas.
 KONSTRUKCINIŲ MEDŽIAGŲ KŪRYBINĖS  VEIKLOS  GRUPĖ
 7–8 klasių grupė:
 I vieta – Kipras Vaičius, mokytojas Arvydas Stalerūnas;
 II vieta – Dovydas Dabašinskas, mokytojas Rojus Šadurskas;
 III vieta – Martynas Juzukonis, mokytojas Arvydas Stalerūnas.
 Visi jie  – Vaclovo Giržado progimnazijos mokiniai.
 9–10 klasių grupė:
 I vieta – Vytenis Norkūnas, mokytojas Romaldas Kriugžda (Algirdo Brazausko gimnazija).
 11–12 klasių grupė:
 I vieta – Martynas Žilionis;
 II vieta – Andrius Toločka;
 III vieta – Martynas Kursevičius.
 Jų mokytojas Romaldas Kriugžda (Algirdo Brazausko gimnazija).
 TEKSTILĖS  IR APRANGOS  KŪRYBINĖS  VEIKLOS  GRUPĖ
 7–8 klasių grupė:
 I vieta – Augustė Aleknavičiūtė, mokytoja Rima Čepulienė (Vaclovo Giržado progimnazija);
 II vieta – Gabrielė Tarutytė, mokytoja Lina Jonikė (Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija);
 III vieta – Bernadeta Stanevičiūtė, mokytoja Rima Čepulienė (Vaclovo Giržado progimnazija).
 9–10 klasių grupė:
 I vieta – Simona Masalskaitė, mokytoja Jūratė Montrimienė (Algirdo Brazausko gimnazija);
 II vieta – Gabija Litvinaitytė, mokytoja Margarita Kniūkštienė (Antano Baranausko gimnazija);
 III vieta – Violeta Ratkevičiūtė, mokytoja Jūratė Montrimienė (Algirdo Brazausko gimnazija).
 11–12 klasių grupė:
 I vieta – Elzė Gumbrevičiūtė, mokytoja Jūratė Montrimienė;
 II vieta – Arnesta Budrytė, mokytoja Andromeda Ostašenkovienė;
 III vieta – Julius Kavaliauskas, mokytoja Jūratė Montrimienė.
 Tai –  ir vėl Algirdo Brazausko gimnazijos auklėtiniai!

 Jaunieji  dailininkai

 Sveikiname ir rajono mokinių dailės olimpiados prizininkus ir jų mokytojus!
 I vieta – Gabrielė Laurinaitytė, mokytoja Lina Gutauskienė (Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija);
 II vieta – Monika Kairevičiūtė, mokytoja  Andromeda Ostašenkovienė (Algirdo Brazausko gimnazija);
 III vieta – Arnesta Budrytė, mokytoja Inga  Armanavičiūtė (Kaišiadorių meno mokykla).

 Kur daugiausia šaunių jaunųjų geografų?!

 Sveikinimai rajono mokinių geografijos olimpiados prizininkams ir jų mokytojams!
 9 klasės:
 I vieta – Lukas Čėsna, mokytoja Asta Tamulevičienė (Algirdo Brazausko gimnazija);
 II vieta – Justina Klimaitė, mokytoja Danutė Gelažienė (Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija);
 III vieta – Rokas Tamulevičius, mokytoja Asta Tamulevičienė (Algirdo Brazausko gimnazija).
 10 klasės:
 I vieta – Žygimantas Stankevičius, mokytoja Danutė Gelažienė (Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija);
 II vieta – Tautvydas Taraškevičius, mokytoja Daiva Kruliauskienė (Kruonio gimnazija) ir Ugnė Sinkevičiūtė, mokytoja Asta Tamulevičienė (Algirdo Brazausko gimnazija);
 III vieta – Laura Lasevičiūtė, mokytoja Asta Tamulevičienė (Algirdo Brazausko gimnazija).
 11 klasės:
 I vieta – Karolina  Aleknaitė;
 II vieta – Tadas Stravinskas;
 III vieta – Nerijus Kostikovas.
 12 klasės:
 I vieta – Andrius Toločka;
 II vieta – Lina Paulauskaitė;
 III vieta – Akvilė Lučiūnaitė.
 Šie visi vienuoliktokai ir dvyliktokai – Algirdo Brazausko gimnazijos mokiniai, jų mokytoja – Asta Tamulevičienė.

 Geros kloties ir ateityje!


Rašyti komentarą
  • Kaišiadorių aidai neatsako už komentarų turinį ir jų neredaguoja
  • Kaišiadorių aidai pasilieka teisę pašalinti komentarus, kurie nesusiję su tema, necenzūriniai, pasirašyti kitu asmeniu, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams ar kitaip pažeidžia LR įstatymus.
  • Už komentarus tiesiogiai atsako juos skelbiantys asmenys, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą, raginimus nuversti teisėtą Lietuvos valdžią bei kitokius neteisėtus veiksmus.
  • Kaišiadorių aidai bendradarbiauja su teisėsaugos institucijomis ir jų prašymu suteiks duomenis apie skaitytoją, paskelbusį įstatymus pažeidžiantį komentarą
Vardas:
Komentaras:



Saugumo kodas: Code


Peržiūrėta: 7727

Komentarai (3)
2016-01-15 22:14
Nebejuokinkit su tuo Brazauskynu ir zinotais bei mintinai iskaltais olimpiadu atsakymais :grin :grin ir negeda rasyt? :))
Cirkas be pinigu :))
2015-04-12 15:53
labai gerai rašot, pavarykit dar ctrl+с сtrl+v
analitikas
2015-04-08 15:42
Julius - pats geriausias, tiesiog afigienas. Gerai, kad tekstilės olimpiadoj prizinę vietą nurovė. Varyk taip ir toliau! 
 
O straipsnis tai neįdomus - vien pavardės.
Ruslan(al)as
Paskutinį kartą atnaujinta ( 2015 balandžio 25, Šeštadienis )